Opinie i komentarze

Opinie i komentarze

Witam serdecznie wszystkich tych, którzy chcieliby wyrazić opinię na temat naszego ośrodka, naszych instruktorów. Proszę pisać co jest dobre, a co złe. Postaramy się, aby każdy Kursant poczuł się doceniony i najważniejszy. Dział ten został stworzony z myślą o byłych, teraźniejszych oraz przyszłych Kursantach. Wszelkie anonimowe złośliwe, wulgarne komentarze są usuwane, dlatego warto się podpisać imieniem i nazwiskiem.

Pamiętajmy, że każdy wpis w internecie nie jest anonimowy i pozostawia ślad zapisu…

Proszę nie pozostawiać wpisów z reklamami. STOP REKLAMOM. 

Serdecznie zapraszam do wyrażenia swych opinii. Dziękuję.

All entries with ads will be reported to the police as spam

5.08.2008 Iwona Mroczkowska

149 komentarzy

 1. Agata pisze:

  Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie tą szkołę jazdy. Egzaminy zdane za pierwszym podejściem! Polecam!

 2. MAZUR URSZULA pisze:

  Wszystkim bardzo serdecznie polecam OSK Mustang.
  Zdałam za pierwszym razem teorie oraz przed chwilką również za pierwszym razem egzamin praktyczny. Wykłady odbywały się na bardzo dobrym poziomie. Uczyłam się pod okiem pana Wojtka Mroczkowskiego. Jestem pewna, że ten sukces zawdzięczam całemu życzliwemu zespołowi 🙂

  pozdrawiam

 3. Bajguz pisze:

  Polecam wszystkim mustanga, moją instruktorką była Pani Edyta. Owszem, zabierała mnie w miejsca szczególnie trudne, ale o to chodzi by w przyszłości nie jeździć jak pajac. Miałem jeszcze 2 godziny przysługujące studentom/uczniom, na które mnie Pani Edyta namawiała, ale z powodu wyjazdu z kraju na 2 tygodnie i zapisanie terminu na wczoraj (poniedziałek) nie wykorzystałem ich. Zdałem za pierwszym razem i w sumie na prawdziwym egzaminie stresowałem się mniej niż wyjeżdzając zwykłe godziny.

 4. Natalia123 pisze:

  Witam,
  Serdecznie polecam szkole jazdy Mustang! Panuje tam bardzo miła i przyjazna atmosfera. 🙂 Naukę odbyłam tam na wysokim poziomie przez co egzaminy zdalam za pierwszym razem. 🙂 jeszcze raz polecam!!

 5. Karol pisze:

  Po 12 latach od kursu i pierwszych niepowodzeń postanowiłem w końcu zdać egzamin na prawo jazdy. Wykupiłem 10 godzin jazdy, trafiłem na Pana Henryka, powiem tak jazda z nim to sama przyjemność człowiek niezwykle cierpliwy i bardzo dobry instruktor. Dla pewności wziąłem jeszcze 2 godziny dzień przed egzaminem i 2 w dzień egzaminu wiadomo przez tyle lat wszystko się zmieniło. Efekt jest taki że po ok 3 tygodniach zdałem za pierwszym razem gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym.

 6. Karolina M. pisze:

  Jeździłam z Panem Wojtkiem, byłam bardzo zadowolona. Pan Wojtek ma dużo cierpliwości, wyrozumiałości i dystansu 🙂 Warto wspomnieć też o Pani Iwonce, do której zawsze można było przyjść i trochę się pożalić, jak coś nie wychodziło. Minus taki, że kurs trwał dość długo, a jazdy były rzadko, zwłaszcza na początku.

 7. Piotr J. pisze:

  OSK Mustang polecam w każdym aspekcie. Kurs teoretyczny fachowo, jasno i przystępnie. Z kolei wewnętrzny egzamin teoretyczny niby wciąż w ośrodku – ale taki sam klimat, jak potem na tym realnym w WORD. Bazę pytań trzeba oczywiście opanować samodzielnie, ale od Pani Iwony można na bieżąco dowiedzieć się o aktualizacjach, uzyskać dobrą radę i praktycznie wskazówki 🙂

  Szkolenie praktyczne – jeździłem z Panem Henrykiem. Bardzo miło, rzeczowo, spokojnie i pomocnie. Dużo cierpliwości, z uśmiechem, mnóstwo praktycznych porad, bardzo wyrozumiale. Właśnie tak wyobrażałem sobie profesjonalnego, doświadczonego instruktora nauki jazdy.

  Są plusy, ale nie zabrakło dwóch niewielkich minusów. Po pierwsze, jesienią 2015 r. Mustang był oblężony przez kursantów i na kolejną jazdę trzeba było wstrzelić się w kalendarz instruktora gęsto zapełniony rezerwacjami (oczekując na pasujące godziny, w moim przypadku wczesne popołudnia około 13:00-16:00, niekiedy około tygodnia).

  Drugi drobny minus za jazdę z innym instruktorem. Sam pomysł jest bardzo dobry – przydaje się jako trening przed WORD-em z dodatkowym elementem realizmu (nowa osoba obok). Natomiast z moim „zastępczym” instruktorem jakoś nie złapałem kontaktu. Może to jego zły dzień, może mój. Nie byłem zadowolony z tej jazdy i ze wskazówek.

  Największy plus – szkolenie bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu praktycznego. Ostatnie godziny i ewentualne godziny dodatkowe jeździ się tymi samymi trasami, którymi egzaminatorzy WORD. W moim przypadku dzień przed egzaminem państwowym, już po wewnętrznym praktycznym, przejechałem niemal identyczną trasę, co następnego dnia. Do tego stopnia, że w dokładnie tych samych miejscach przećwiczyłem dwa manewry z egzaminu państwowego: zawracanie z infrastrukturą i skośne parkowanie.

  I jeszcze słowo o zdawalności: państwowy egzamin zdałem w Białymstoku za pierwszym podejściem – zarówno teorię, jak i praktykę. Da się, a OSK Mustang realnie zwiększa na to szanse. Polecam 🙂

 8. Anna L. pisze:

  Witam.
  Egzamin na prawo jazdy zdałam już prawie rok temu 😉 (25.09.2014r.) Piszę dopiero teraz, ponieważ chciałam sprawdzić siebie jako kierowcę i dopiero później coś napisać 🙂 No i muszę bardzo podziękować Panu Wojtkowi za anielską cierpliwość i zrozumienie 😉 Nie jestem z Białegostoku i bardzo się bałam tutaj zdawać po opiniach wielu osób, jednak się zdecydowałam i nie żałuję. Pan Wojtek bardzo dużo nauczył na kursie teoretycznym oraz później już w trakcie kursu praktycznego 😉 Sama myślałam, że będzie gorzej jednak egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałam za pierwszym razem 😉 Nie poznałam wielu egzaminatorów jak to Pan mówił, lecz jednego 😉 Jestem bardzo zadowolona i będę polecała tę szkołę każdemu kto zapyta gdzie zdawałam egzamin na prawo jazdy 😉 I mimo, że mam już te prawko od roku i jestem bardziej pewna siebie to i tak „zielony listek” jeździ ze mną ;D

  Serdecznie pozdrawiam Panią Iwonę i Pana Wojtka 😉

 9. Anonim pisze:

  Nie będę się rozpisywać,ale nie polecam tej szkoły.Zero profesjonalizmu.Przez 30h niczego nie uczą a potem mówią aby wykupić kolejne godziny gdzie i na nich nie uczą. Nie zostałam nauczona nawet jak prawidłowo parkować równolegle, ani kto gdzie ma pierwszeństwo ( chodzi o sygnalizatory). NIE POLECAM.!

 10. Julita S. pisze:

  Bardzo polecam szkołę Mustang!
  Dbają o to aby każdy szedł na egzamin przygotowany na 100% ! Jeździłam z Panią Anią i nie wyobrażam sobie lepszego instruktora!
  Pani Aniu dziękuję za zdany egzamin !

 11. Monika Markowska pisze:

  Bardzo polecam !
  Pan Wojtek i Pani Ania super instruktorzy,to wlasnie dzieki nim udalo mi sie zdac prawo jazdy 😉
  Maja naprawde bardzo duzo cierpliwosci i indywidualne podejscie do kazdego kursanta.

 12. Izabela Grzelak pisze:

  Egzamin zdany za pierwszym razem, teraz pozostaje tylko bardzo podziękować dla Pana Wojtka za cierpliwość i wszystkie cenne rady, dzięki którym się udało! Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam! 🙂

 13. Anna Balejko pisze:

  Zdałam:)
  Dziękuję Panie Wojtku.
  Poszło za pierwszym, bezbłędnie, nie za 15-tym razem 😀

  Pozdrawiam
  Ania

 14. Marta Stasiewicz-Pyłko pisze:

  Profesjonalny Ośrodek Szkolenia Kierowców. Moim instruktorem był pan Wojtek Mroczkowski, którego charakteryzuje ogromna wiedza teoretyczna jak też praktyczna z zakresu kodeksu drogowego, a przede wszystkim umiejętność przekazania jej. Wysoka kultura osobista, szacunek do kursanta, cierpliwość oraz indywidualne podejście do uczącego się wynikające z rzeczywistej chęci profesjonalnego przygotowania do samodzielnej, bezpiecznej jazdy opartej na zdobytej podczas kursu wiedzy i umiejętności. Po takim przygotowaniu egzamin się po prostu zdaje. Czy ze stresem? Pewnie tak, trudno go uniknąć. Jednak z pewnością posiadanej wiedzy i umiejętności, co widoczne i odczuwalne jest podczas egzaminu.
  Serdecznie dziękuję Panie Wojtku i pozdrawiam.

 15. Julia Ivina-Tratsiak pisze:

  Super szkoła,wykłady prowadzone na wysokim poziomie. Szczególne podziękowania dla Pana Wojciecha,przez którego byłam uczona.
  Nauczył mnie bezpiecznej jazdy, bez stresu i obaw.
  Dziękuję za sumienność, dokładność nauki i cierpliwość.
  Podsumowaniem całego kursu było zdanie teorii za pierwszym razem, praktyka – za drugim.
  POLECAM!!!

 16. Patryk pisze:

  Egzamin na prawo jazdy zdałem pod koniec ubiegłego roku. Pewnie w tym momencie wielu zastanawia się czemu piszę go tak późno… a no dlatego, że opinię chciałem wystawić po paru miesiącach „prywatnej jazdy”. Początkowo byłem zły na Pana Wojtka – dużo wymagał. Ale gdy obie części (praktyczna i teoretyczna) zostały zdane za pierwszym razem zrozumiałem, że powinienem być wdzięczny Mustangowi za fachowe przygotowanie mnie nie do egzaminu, a do jazdy na co dzień. Pierwszy tydzień jazdy własnym samochodem i na miejscach pasażerów siedzieli dobrzy znajomi którzy już posiadają prawa jazdy. Oczywiście na wstępie przyswoiłem ich z faktem posiadania „prawka” od niecałego tygodnia. Na twarzach niektórych był widoczny strach 😀 Jednak po 15 minutach jazdy słyszałem już słowa zza pleców „Ty chyba żartowałeś z tym tygodniem, jeździsz za dobrze”. To był moment w którym wiedziałem że Mustang mogę polecić każdemu! Mustang to był najlepszy możliwy wybór wśród białostockich OSKów. Co do niesamowicie przyjaznej atmosfery w biurze i na zajęciach nie muszę chyba nikogo uświadamiać. A jak ktoś nie wierzy to niech przyjdzie i sprawdzi 😉 Wystarczy że zadasz kilka pytań.

 17. Mateusz Rutkowski pisze:

  Polecam szkołę jazdy Mustang!

  Miła obsługa oraz w razie problemów niezbędna pomoc. Chciałbym podziękować pani Iwonie oraz panu Wojciechowi za pomoc w zdobyciu wymarzonego prawka 🙂

 18. Karolina M. pisze:

  Jak najbardziej polecam!!
  Wszystkim tym, którzy jeszcze nie podjęli decyzji – nie ma nad czym się zastanawiać. Ja wybrałam Mustanga – i to był świetny wybór 🙂
  Egzamin zarówno teoretyczny, jak i praktyczny zdałam bezbłędnie za pierwszym razem !
  Nawet ze mnie zrobili kierowcę – a na pewno nie było to łatwe, bo moje umiejętności, kiedy zaszłam tam pierwszy raz były na poziomie.. jak w piosence „mniej niż zero” i za to szczególnie Wam dziękuję! Jak widać, dla ekipy Mustanga nie ma rzeczy niemożliwych 🙂
  Zajęcia zarówno teoretyczne jak i każda godzina jazdy przeprowadzone w sposób bardzo dokładny i szczegółowy. Tylko po tej szkole możemy być pewni, że egzamin w Wordzie to nic strasznego 🙂
  A wiem co mówię. Wraz z kilkoma koleżankami zapisałyśmy się w podobnym czasie na szkolenie, tyle że każda wybrała inny OSK. I tylko ja już w tej chwili mam ten magiczny papierek z wynikiem pozytywnym 🙂 a dziewczyny.. podchodzą po raz trzeci, czwarty.. i nic 🙂 Także chyba wynik mówi sam za siebie.
  A to co najważniejsze – wsiadam teraz do swojego samochodu i wiem jak się zachować bezpiecznie na drodze – a chyba o to nam wszystkim chodzi, prawda?
  Gorąco pozdrawiam całą załogę i życzę wielu kursantów, którzy tak jak ja, czas jazdy eLką będą wspominać bardzo mile i czasami pewnie zatęsknią 🙂

 19. Natalia L. pisze:

  Zdałam za pierwszym razem! Chciałabym bardzo podziękować Pani Iwonie, która zawsze dzieliła się dobrą radą i pomagała przebrnąć przez sprawy organizacyjne. Jednak przede wszystkim chciałabym podziękować Panu Wojtkowi za anielską cierpliwość, mimo wszystko wiarę we mnie. Uwierzyłam że mogę być kierowcą, dobrym kierowcą. Słowa: „Natalia decyzja” do dzisiaj brzmią mi w głowie 🙂
  Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam.
  Natalia

 20. Michał Mieszkuniec pisze:

  No, zdałem za pierwszym podejściem 😉 Dziękuję serdecznie pani Iwonie za wsparcie związane z przebrnięciem przez biurokrację, panu Wojciechowi za świetne prowadzenie zajęć teoretycznych, no a przede wszystkim panu Markowi Buczyńskiemu za świetne nauczanie, poczucie humoru oraz anielską cierpliwość 😉 Ośrodek polecam każdemu kto chce zdać bezproblemowo egzamin oraz, przede wszystkim, po otrzymaniu prawka czuć się pewnie na drodze 🙂

 21. Wiola pisze:

  Bardzo dziękuję
  Dziękuję całemu zespołowi ośrodka Mustang.
  Zdałam za pierwszym razem dzięki Waszej ekipie- P_ani Iwonie, Panu Wojtkowi( za wykłady i życiowe przykłady) oraz cierpliwemu i znakomitemu Panu Robertowi ( za jazdę, parkowanie oraz wszystkie manewry). Dzięki nim jestem kierowcą! Dziękuję i pozdrawiam!

 22. Kaśka pisze:

  Polecam ten ośrodek. Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Robert Rudnik jest bardzo dobrym instruktorem Zdałam egzamin za pierwszym razem.
  W Mustangu kurs robiłam ja mój mąż oraz dwie siostry – wszyscy jesteśmy zadowoleni z kursu oraz instruktora. POLECAM!!!

 23. Ania Gałecka pisze:

  Polecam jak najbardziej!
  Przez pierwszą połowę kursu jeździłam z Panem Robertem, przez drugą z Panem Henrykiem – pełny profesjonalizm w obu przypadkach 🙂 Zawsze wiedziałam, że mogę zadawać pytania, nawet te najgłupsze (z czego nieraz korzystałam!), że na każde z nich dostanę taką odpowiedź, żebym zrozumiała i umiała ją wykorzystać w praktyce (a w moim przypadku to byłooo truuuuudne :P).
  Dziękuję również Panie Iwonie za dostępność, wsparcie i bycie cennym źródłem informacji dotyczących tych wszystkich procedur. I Panu Wojtkowi! Za wykłady, zrozumiałe i dostępne, z podchwytliwymi pytaniami i ciekawostkami, jak też przykładami z życia – o tych pamiętać najłatwiej!

  Widziałam w Internecie krytykę obowiązkowej jazdy z Panem Wojtkiem pod koniec kursu – moim zdaniem to świetny pomysł! A na własnej skórze mogłam się przekonać, że nikt nie „naciąga” na dodatkowe godziny, tylko realnie ocenia postępy i trudności oraz OFERUJE pomoc. Ja z niej skorzystałam i nie żałuję 🙂

  Poszłam na kurs, choć ze wszech miar nie lubiłam samochodów i nie miałam zbyt wielkiej motywacji żeby go ukończyć. Dziękuję więc też za zarażenie to frajdą, jaką można mieć z jazdy 🙂
  Tydzień temu miałam egzamin teoretyczny – zdany za pierwszym razem. Dzisiaj praktyka – również! 🙂

  P.S. Panie Henryku, dziękuję za te całe katowanie parkowań. Mam nadzieję, że nie wypaliło to w Panu tych zapasów cierpliwości, jakimi Pan zawsze dysponuje! Pozdrawiam cieplutko i jeszcze raz dziękuję 🙂

 24. Patryk pisze:

  Polecam Osk Mustang jezdziłem z panem Markiem bardzo fajna atmosfera wszedzie tam gdzie na egzaminie bylem z instruktorem zdalem za 1 razem goraco polecam

 25. Paweł pisze:

  Polecam OSK Mustang, jezdzilem z Panem Henrykiem(dobrze uczy, dobry kontakt)
  Zdałem za 2

 26. POLECAM pisze:

  Polecam z całego serca tą szkole, i Pana Marka, za wyrozumiałość, oraz za wszelką cierpliwość ,takiego instruktora nigdzie nie ma !!! oraz Pani Iwonie, za wsparcie i za wszelkie porady . POLECAM ! NIE MA LEPSZEJ SZKOŁY OD TEJ !!! Egzamin zdany za 2 razem .

 27. Bogumił B. pisze:

  Gorąco polecam, wszystko profesjonalnie, ze spokojem i wyrozumiałością, zdałem za pierwszy razem zarówno teorie jak i praktykę więc myślę, że ta szkoła jest dobrym wyborem. Polecam!

 28. Piotrek pisze:

  Polecam OSK Mustang oraz Pana Marka, który był moim instruktorem jest cierpliwy i wyrozumialy oraz bardzo dobrze uczy 🙂 Zdałem za 1 razem!!

 29. Magda pisze:

  Z całego serca polecam OSK Mustang dzięki któremu od niedawna zaliczam się do grona kierowców za co serdecznie dziękuję. Wielkie ukłony w stronę Pana Marka który ma anielską cierpliwość i jest bardzo wyrozumiały 🙂

 30. Sylwia :) pisze:

  Wczoraj zdałam …
  Więc dziękuję za cierpliwość , za wyrozumiałość i ogólnie za wszystko.
  Szkoda ,że już koniec tak szybko minęło te czas. A mam wrażenie ,że to wczoraj zaczęło się 1 raz jazdę czy spotkanie.
  Dziękuję również panu Wojtkowi za wspaniały wykład, pani Iwonie która wierzyła we mnie, pani Kasi za cierpliwość, wyrozumiałość ogólnie za wszystko i całej ekipie.
  Jeszcze raz dziękuję bardzo bez was to bym nie udałoby się uzyskać upragnione prawko zgadzam się ,że trochę zajęło praktyczne ale nie poddawałam się i trzeba dojść do celu Nie zapomnę te czas i będę pamiętać. Któregoś dnia zatrąbię jeśli znajdę was 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.