OSK Mustang Iwona Mroczkowska

Ośrodek Szkolenia Kierowców w Białymstoku

Szybki Kontakt

Biuro

ul. Sienkiewicza 46 lok.57 (II piętro)

budynek u zbiegu ulic
Sienkiewicza i Ogrodowej

czynne:
pon-pt 11-17,


Skype:
osk.mustang


505 815 154
w godz.8-21

osk.mustang@poczta.onet.pl

Szkolenia

Kurs na prawo jazdy kategorii „B”
W trakcie kursu przygotowujemy Państwa do egzaminu państwowego. Kurs składa się z części teoretycznej i części praktycznej.

Część Teoretyczna
Program zajęć teoretycznych obejmuje pełen zakres zagadnień związanych z przepisami ruchu drogowego, techniką kierowania pojazdem, czynnościami kontrolno-obsługowymi oraz zasadami udzielania pierwszej pomocy (zajęcia z pierwszej pomocy prowadzone są przez wykwalifikowanego ratownika medycznego). Łącznie 30 godzin lekcyjnych. Do dyspozycji szkolących się oddajemy w pełni wyposażoną w środki multimedialne salę wykładową.

Naszym kursantom proponujemy długo oczekiwany, najnowszy i jedyny taki na rynku szkoleń przyszłych kierowców program „VADEMECUM WYKŁADOWCY– PROFESSIONAL”. Ta nowoczesna multimedialna aplikacja edukacyjna, skutecznie wspomaga proces nabywania wiedzy podczas zajęć jak również w drodze indywidualnego kształcenia kursanta z wykorzystaniem pozostałych elementów systemu.

„VADEMECUM WYKŁADOWCY– PROFESSIONAL” powstał na podstawie lat doświadczeń wspartych opiniami osób specjalizujących się w przepisach ruchu drogowego, osób nadzorujących ruch drogowy oraz praktyków.
 
„VADEMECUM WYKŁADOWCY– PROFESSIONAL” to innowacyjne kompendium wiedzy, dostosowane do wymagań stawianych podczas egzaminu państwowego. Zastosowane w nim bogactwo środków przekazu, ich profesjonalizm w połączeniu z przystępnością gwarantują maksymalny efekt procesu nauczania.
 
Osoby, które skorzystały z powyżej opisanego programu nie miały najmniejszych kłopotów przy zdaniu egzaminu państwowego w części teoretycznej.

Część praktyczna
Część praktyczna ( 30 godz.) rozpoczyna się po zaliczeniu części teoretycznej i prowadzona jest na samochodach: Toyota Yaris. Zajęcia są prowadzone w ruchu miejskim, poza miejskim oraz na oświetlonym placu manewrowym.

Zajęcia teoretyczne przeprowadzane są przez instruktorów posiadających wszystkie kategorie Prawa Jazdy (A, B, C, D, E, T ). Instruktorzy zdobywali wiedzę od osób, które są jednymi z najlepszych kierowców w Polsce. Tak szeroka wiedza praktyczna pozwala na przekazanie cennych informacji i skuteczne nauczenie jazdy samochodem.
Program i ćwiczenia wykonywane w trakcie jego realizacji skutecznie uczą kursanta oraz zachęcają do większego zaangażowania z lekcji na lekcję.
Wszystko, to odbywa się w bezstresowej atmosferze.
Po przejściu szkolenia w naszym ośrodku kursant nie tylko ma umiejętności do zdania egzaminu państwowego, ale jest nauczony o wiele więcej i po otrzymaniu prawa jazdy potrafi poruszać się każdym samochodem osobowym, a nie jedynie Toyotą  Yaris.
 

Naszym kursantom proponujemy również zajęcia na egzaminacyjnym placu manewrowym w WORD.